Samostatný rodinný dům 4+1, 120 m2 - 2 093 000 Kč

Uvedená cena obsahuje dodávku domu na klíč a standardní vybavení. Cena neobsahuje cenu projektové dokumentace (30.000 CZK bez DPH), DPH a základovou desku.

Užitná plocha domu: 120 m2

Dispozice: Domy na klíč - bez pozemku

Energetický štítek: B

Projekt easy houses myslí také na zákazníky, kteří dávají přednost daleko větší užitné ploše na podstatně menším zastavěném území. Tyto předpoklady plnohodnotně naplňuje patrový rodinný dům bez garáže, který zabere pouze 74,92m2 vašeho prostranství a nabídne vám 120m2 vnitřní podlahové plochy.

Dvoupatrová budova disponuje výraznými prvky v podobě prosklených stěn, které se nachází z obou dvou stran rodinného domu, a to konkrétně v obývacím pokoji a ve vstupní hale, jež je tvořena poměrně nápaditým a dostatečným prostorem.

Možnosti easy patrového domu jsou dosti bohaté, tudíž lze využít dvou variant střešního provedení, jak střechy sedlové, tak rovné. Pozadu však nezůstává ani volba vnějších barevných prvků v čele s celkovou fasádou.

Vnitřní uspořádání patrového domu easy

Rodinný dům disponuje přízemím a prvním nadzemním patrem. V přízemí se kromě prosklené vstupní haly, nachází prostorná technická místnost, toaleta, vhodně situovaná kuchyň a velký obývací pokoj s jídelnou, kde nechybí vstup na venkovní terasu. Po točitém schodišti se lze přesunout do nadzemního patra.

To je koncipováno do podoby tří ložnic, s nimiž je na patře umístěna také dostatečně veliká koupelna s toaletou. Chodba ve vrchní části domu disponuje střešním oknem zajišťujícím dostatek světla. Komfortní a příjemnější žití zprostředkují patřičně veliká okna.

Patrový dům easy bez garáže je navíc vybaven dostatkem úložného prostoru a míst pro vybudování vestavěných skříní.

Standardní vybavení domu si můžete stáhnout zde

Domluvit nezávaznou schůzku

Zavoláme vám zpět

 
Energetická náročnost arrow
 
 
 
Domluvit nezávaznou schůzku