Samostatný rodinný dům 4+1 s garáží, 147 m2 - 2 277 000 Kč

Uvedená cena obsahuje dodávku domu na klíč a standardní vybavení. Cena neobsahuje cenu projektové dokumentace (30.000 CZK bez DPH), DPH a základovou desku.

Užitná plocha domu: 147 m2

Dispozice: Domy na klíč - bez pozemku

Energetický štítek: B

Rozšířenou variantou patrového stavby, je patrový dům s garáží, který kromě užitné plochy domu 120m2, disponuje ještě uzavřeným garážovým stáním o velikosti 27m2, jež je přistavěna ze strany objektu.

Díky tomu, že se garáž nachází vedle technické místnosti, je možné vybudovat praktický průchod, aniž byste museli vykročit ze svého domu ven.

Přízemní podlaží rodinného domu

Spodní část patrového domu je rozvržena tak, aby bylo docíleno maximálního prostoru. Důkazem toho je rozlehlý obývací pokoj spojený s jídelnou, k němuž přísluší uzavřený kuchyňský kout. Nutností je samozřejmě sociální zařízení.

Výsadou přízemí je hlavně velká prosklená vstupní hala, která působí příjemným dojmem a i zvenčí tvoří tato část budovy velice zajímavý prvek.

První nadzemní podlaží

Do druhého patra se lze dostat prostřednictvím točitého schodiště, u něhož je zajištěn dostatek světla s pomocí střešního okna. Vrchní část předkládá:

  • Tři ložnice
  • Koupelnu se sociálním zařízením

Místnosti, které postačí k pohodlnému, komfortnímu a dostatečně prostornému žití. Patrový dům s garáží easy lze samozřejmě přizpůsobit potřebám zákazníka, ať už je to garáž přiřazená či nepřiřazená, střecha sedlová či rovná nebo barvy vnitřních a vnějších nátěrů, včetně interiérových doplňků.

Standardní vybavení domu si můžete stáhnout zde

Domluvit nezávaznou schůzku

Zavoláme vám zpět

 
Energetická náročnost arrow
 
 
 
Domluvit nezávaznou schůzku